Amazon Prime Türkiye’de!

0

Amazon Prime Türkiye’de!

Amazon ülkemiz için sevindirici bir faaliyete daha adımını attı. Ülkemizde 2018 yılında online alışverişe başlayan Amazon şimdide Amazon Prime özelliğini Türkiye’de başlattı.

Artık bizde Prime Video servisindeki dizi ve film gibi içeriklere erişebilmemizin yanı sıra Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve avantajlardanda yararlanabileceğiz. Bu özellik ile Amazondan yapacağımız alışverişlerde ücretsiz ve hızlı kargo özelliğinden de yararlanılacak.

Amazon Prime üyeliği ülkemizde ne kadar ?  

Aylık üyelik ücreti 7.90 TL olarak belirlenen Amazon Prime üyeliği 30 gün ücretsiz deneme imkanı sunuluyor. 30 gün sonra kullanmak isterseniz 7.90 TL veriyorsunuz ve istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

Amazon Prime Türkiye’de!

İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon’da Prime’ın geçerli olduğu ürünlerde kargo bedava. Ertesi gün teslimat avantajı sunulurken, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de bazı bölgelerde aynı gün ücretsiz teslimat var.

Amazon Prime Gaming 

Amazona üye olduğumuzda ülkemizde kullanıma açılacak olan bir diğer serviside Amazon Prime Gaming. Bu üyelik ile aynı PS Plus’ta olduğu gibi her ay ücretsiz oyun ve oyun içi ganimetler kazanabiliyorsunuz. Bu servisin en büyük özelliklerinden biri oyunların ömür boyu sizde kalması. Tüm bunlara ek olarak oyun için araçlar, karakterler, dış görünüşler, güçlendirmeler, yükseltmeler ve daha fazlasıyla seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Gaming özelliğide 7.90 TL karşılığında alacağınız üyelik ile size sunuluyor.

Amazon Prime Nasıl Üye Oluruz ?  

Amazon Prime sayfasına giriş yapmak için buraya tıklayabilrisiniz. Burada bulunan yönergeleri takip ederek ve 30 gün ücretsiz deneme seçeneğini tıklayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp Üzerinden Para Transferi Dönemi Başladı

Amazon Prime Türkiye’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.