Gameloop Emülatör ve Özellikleri (2020)

0

Gameloop Emülatör ve Özellikleri 

Telefonda oyun oynamak istemiyorsanız, ekran küçük geliyor veya pil sağlığı sizi endişe ediyorsa bilgisayarınızı GameLoop Emülatör ile telefona çevirin.

Gameloop Emülatör ve Özellikleri

Günümüzün en popüler oyunu olan PUBG Mobile’yi bilgisayarda emülatör ile oynamamız için Tencent Firmasının çıkartmıs olduğu bir programdır. İlk çıktığında Tencent Gaming Buddy diye adı geçiyordu ama artık Gameloop olarak değiştirildi. Programı yüklediğinizde oyun merkezi sekmesine bastığınızda emülatör ile oynayacağınız bir sürü oyun görmekteyiz. Sağda bulunan arama kısmına emülatörün desteklediği oyun isimlerini yazarak yükleme yapabilirsiniz. Ben telefonda PUBG oynamayı sevmediğim için bu uygulamayı kullanıyorum. Ayrıca bir çok SUPERCELL oyununuda desteklemekte. Brawl Stars, Clash Royale, Clasf Of Clans gibi bir çok popüler oyunları bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Gameloop Emülatör ve Özellikleri (2020)

İndirdiğiniz oyunları emülatöre yükledikten sonra telefonda oynadığınız hesaplarla (Facebook, Google+, Supercell vb.) tekrar giriş yapıp telefonda bulunan hesabınızla oynamaya devam edebilirsiniz.

GAMELOOP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

İlginizi Çekebilir:  Sony PlayStation 5 ve öne çıkan tüm özellikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.