Rocket League Ücretsiz Oluyor

2

Rocket League Ücretsiz Oluyor

Oyun severlerin yıllardır oynadığı Rocket League, yayınlanacak yeni bir güncelleme ile ücretsiz olarak sunulacak. Çıkan güncelleme ile Steam‘dan satılmayacak olan oyun Epic Game Store’da bulunacak.

Rocket League Ücretsiz Oluyor

2015 yılında piyasaya sürülen ve bir çok platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Rocket League, bu zamana kadar ki en önemli güncellemesini almaya hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte oyun, Psyonix’in Epic Games tarafından alınmasından bu yana düşünüldüğü gibi tamamen ücretsiz hale gelecek.

Oyun bu zamanada kadar  Steam üzerinden satılmaktaydı bundan sonra Rocket League’i oynamak isteyen yeni kullanıcılar  Epic Games Store üzerinden gerçekleştirebilecek. Oyunu daha önce Steam’den satın alan oyunculardansanız endişeye gerek yok. Daha önce satın alan oyuncular yeni güncellemeleri ve özellikleri almaya devam edecek.

Oyunun ücretsiz hale gelmesiyle birlikte oyuncuların farklı platformlardaki hesapları da PC hesaplarıyla eşleştirilebilecek. Bu sayede oyuncular rekabetçi sınıflarına, eşya envanterlerine ve Rocket Pass seviyelerine ve görevlerine istedikleri platform üzerinden ulaşabilecekler.

Rocket League Ücretsiz Oluyor

5 yılda oyunu 75 milyon oyuncu satın aldı. Ücret ödeyerek satın alan kullanıcılara haksızlık olmaması gerekçesiyle Psyonix, oyunu satın alanların durumlarını  ‘Legacy (Miras)‘ durumuna yükseltecek Bu ünvanı alan oyuncular aşağıdaki listedekileri almaya hak kazanacaklar.

 • Oyun ücretsiz olmadan önce yayınlanan tüm Rocket League DLC’leri
 • Rocket League’i hangi yılda oynamaya başladıklarını gösteren bir oyun içi unvan
 • Legacy kalitesine yükseltilmiş 200’den fazla Common eşya
 • Golden Cosmos Boost
 • Faded Cosmos Boost (yalnızca bugünkü duyurudan önce oyuna giren oyuncular için)
 • Huntress oyuncu banner’ı
 • Diece-Oro tekerlekler

Rocket League İlk Video:

İlginizi Çekebilir:  Minecraft’ın Aylık Oyuncu Sayısı 112 Milyona Ulaştı
2 Yorumlar
 1. Lollyy diyor

  zamanında 31tl ye almıştım :/ bir yandan iyi bir yandan kötü oldu

 2. Hyppper diyor

  yeni almıştım iade edicem hemen teşekkürler 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.